HAKKIMIZDA

Analiz Test ,

2018 yılında Türkiye’nin , baca denetimi ve muayene konusunda lider marka olma yolunda, İstanbul’da kuruldu.

Analiz test tarafsızlığı , bağımsızlığı, dürüstlüğü ilke edinmiştir. İş ve işçi güvenliğini tüm sektörlere ulaşmasını hedef edinmiştir. Ülkemizde faaliyet gösteren muayene kuruluşları arasında zirvede yer almak, dünya çapında akla gelen öncelikli güven veren marka olmak, kalitemiz ve güvenilirliğimizle hafızalarda yer bırakmak.

“Misyonumuz”

Yenilikçi , tarafsız ,güvenilir hizmet kalitemizi Sürekli geliştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst sonuca ulaştırmak. Ülkemizde yenilikçi bir anlayışla muayene metotları üzerine çalışmalar yürüterek bu konularda öncü olmayı ,sektörde lider olarak en üst zirveye ulaşmayı başarmak.

“Kalite Politikamız”

A Tipi Periyodik Kontrol ve Muayene Kuruluşu olarak göstereceğimiz bütün faaliyetlerimizde, kararları ve faaliyetleri etkileyebilecek her türlü ticari, mali, idari ve diğer baskılardan uzak ve tarafsız hizmet vermek; Periyodik kontrol ve muayene alanı kapsamında yapılan-yapılacak hizmetlerde tarafsızlık, eşitlik, bağımsızlık ve müşteri bilgilerinin gizliliği esasının uygulanmasını sağlamak için hizmetlerimizin tarafsızlığını tehdit edebilecek çıkar çatışmalarını düzenli olarak analiz etmek ve tüm personelimiz tarafından bu analizin anlaşılmasını sağlamak, Çalışanlarımızın sürekli eğitimleri ile bilgi, beceri düzeyini arttırarak mesleki değerlendirme yetkinlik ve becerilerini arttırmak,

Kurmuş olduğumuz kalite sistemimiz ile TS EN ISO/IEC 17020 Standartları’nın, kanuni yasal gereksinimlerin, mevzuat şartlarının ve mesleki düzenlemelerin gereklerini yerine getirmek, sürdürmek ve sürekli iyileştirmek, politikamızdır.

Analiz Test Olarak; Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolleri, Kaldırma İletme Ekipmanlarının Kontrolleri, Elektriksel Ölçüm ve Kontroller, Baca Uygunluk Kontrolleri, Yangın Havalandırma ve Doğalgaz Tesisat Kontrolleri, Patlamadan Korunma Dökümanının hazırlanması, Hizmetleri Sunuyoruz.

“Neden Biz?” 

Güler yüzlü , lider ruhlu, deneyimli , mühendislerimiz ve personellerimiz ile Analiz Test olarak sizlere doğru muayene ve test sonuçları ile her daim destek ve hizmet vermek adına buradayız.   A tipi bir muayene kuruluşu olarak Analiz Test, muayenesi gerçekleştirdiği ürün ve hizmetlerin konuya taraf olan kesimlerden tarafsız ve bağımsızdır .